alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Oluk İzolasyonu ve Bakımı

Çatıya gelen yağmur olukları sularının saçakların kenarlarındaki oluk sistemleriyle toplandığı çatı sistemlerine gizli dere izolasyonu uygulanır. Yapımından sonra  geçen zaman içerisinde ısıl farklılıklardan dolayı olan genleşme, güneşin ve kışın kılcal çatlakların suyla dolarak donma esnasındaki genleşmelerden kaynaklanan su kaçaklarının yapıya zarar vermesinin önlenmesi gerekir. Çatı oluklarının durumunun ve mevcut uygulamanın değerlendirilmesinden sonra, oluk içlerinin gizli dere su izolasyonları yine uygun malzemeler ve uygulama metodları ile yenilenmesi gereklidir.

Gizli dere kaplama için yapılan malzeme seçimi poesaslı sürme , serpme solüsyonlar kullanılabileceği gibi, yağmur dereleri deforme duruma gelmişse değişimi yapılır. farklı kimyasal çrşitlrtiyle veya  membranlar kullanılarak da uygulanabilir.

> Eski ve bakım gerektiren gizli  dere tamiri sırasında bütün yağmur giderleri çıkışlarıda ayrıca kontrol edilmelidir.

> Giderlerdeki yağmur oluklarında olan tıkanıklar su kaçakları temizlenerek açılmalıdır.

> En fazla rastlanan sorunlar gizli dere yalıtımı kaynaklı çıkan prolemler olduğundan malzeme seçimine özen gösterilmelidir.

 

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.