alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Yer ve Duvar Döşemeleri

Laminat parke tamamen doğaldır. Ağaçtan yapılmış olarak zemin kaplama veya yer döşeme  malzemesidir. Laminat parke döşeme malzemeleri olarak çok çeşitleri bulunmaktadır.Günümüzde ençok talep gören döşeme haline gelen laminat parke genelde iç mekanlarda döşeme olarak kullanılmaktadır.  Kullanıma hazırdır, uzun ömürlü dayanıklı,alttan ısıtmalı mekanlar başta olmak üzere hertürlü mekana uygulanır,yüzeyi cilalanmıştır, gerektiginde cilalanabilir,montajı kolay yapılır. Mevcut zemin üzerine de monte edilir, laminat parke mikrop ve bakteri barındırmaz,konforludur. Laminat parke döşemesinde gelen talepler doğrultusunda uzman ustalarız ile döşüyoruz

 Manisa genelinde tüm laminat parke çeşitleri ve renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

FAYANS SERAMİK KARO DÖŞEME

Fayanslarınızı konusunda uzman ustalar ile döşüyoruz. Metre karesi ne olursa olsun fayans kırma, fayans döşeme, fayansların yapıştırılması, derz dolgu, kenar bağlantı işlerinizi kaliteli olarak yapıyoruz. bunun yanında zemin ve duvarlarda seramik ve karo döşeme işlerinizi, fayans kaplama işlerini uygun fiyat, kalite ve hızlı teslimat güvencesi ile yapıyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile parke, fayans, seramik, karo işlerinizi, işlerinizi kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa fark etmez arayın Manisa Venüs Grup ile tanışın.

Manisa Venüs Grup, Seramik Fayans Döşeme ve Laminant Parke uygulamaları konusunda yerli ve yabancı marka parkeler, geniş ürün yelpazesiyle ve uzman uygulama ekibiyle hizmetinizde.

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.