alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplamaları zemine uygulanan hijyenik ve darbelere karşı dirençli kaplama türü olup çeşitli renklerden oluşmaktadır. Epoksi Kaplamaları zemine ahşabın yada pvc kaplamanın ötesin de bir görüntü sağlamaktadır. Epoksi boya diğer zemin kaplamalarına göre daha sert ve daha dayanıklıdır. Kullanım alanları genellikle işyerleri, garajlar, otoparklar ve ağır sanayi alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Kaç Çeşittir.

Epoksi zemin kaplamaları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Boya olarak vurulan epoksi kaplamaları hafif yoğunlukta olan mekanlar  için kulanılıp insan trafiğinin az olduğu hafif işyerlerinde kullanılmaktadır.

Epoxsy Self Levelling System

Bu sistem diğer boyama sisteminin aksine orta yoğunlukta olan alanlarda yani trafiği yoğun yaya alanların da, Araç ve Forklift kullanılan mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanımaktadır. Bunun yanısıra hijyenik olmasın dan dolayı İlaç fabrikaları, hastahaneler, Elektirik santralleri gibi alanlar da kullanılan temizliği ve bakımı  kolay olan tozumayan zemin kaplama türüdür.

Epoxsy Multi Layer System

Bu sistem epoksi kaplamaları genellikle suya maruz kalan alanlarda kullanılan kayma sorunu olmayan zemin kaplama türüdür ve sert hijyenik ve kullanımı yoğun olan mekanlarda kullanılmaktadır. Multilayer sistem epoksi pürüzlü ve düz desen olarak uygulana bilmektedir.

 

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.