alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Boya Uygulama

Bina, fabrika, villa ve benzeri yapılar için iç mekanlarının boya seçimi kadar dış cephe boya uygulamaları da hem estetik hem de dayanıklılık açısından önemlidir.

Evinizin iç mekan boya işleri üzerine ciddi düşünülmesi gereken bir iştir. Bazen yanlış boya ve renk seçimleri en çok vaktimizi geçirdiğimiz evlerinizin havası düşündüğünüzden daha da kötü bozabilir.

Bina dış cephe boya uygulamalarının performansını, kullanılacak malzemenin dayanıklılığı kadar işçilik kalitesi de etkilemektedir, hatalı uygulamaların faydasından çok zarar getireceği unutulmamalıdır.

Manisatadilat.net Venüs Grup güvencesiyle ve onlarca referansıyla bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olmayı, proje sorumlularımız uygulamanın gözetiminde tüm süreçlerde ustalar ile birlikte hatasız uygulamalar yaparak, binanız için yapılan uygulamanın performansını maksimum seviyeye çıkarmayı taahhüt ediyor.

İç ve Dış Mekan Boyama Hizmetlerimiz 
 

Manisatadilat.net Her türlü mekânlarda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana işlerinin gerçekten ustalık gerektiren, özen isteyen bir iş  olduğunun bilinci ile yaşam mekânlarınıza renk katıyoruz. Kapalı alanlar genelde yaşam alanlarımızı oluşturduğundan bu mekanların ve dizaynı bizde olumlu yada olumsuz sonuçlar bırakabiliyor.  Diğer unsurlardan daha başarılı olarak renk, basit ve monoton bir mekanı daha canlı hale dönüştürebilir.
 
Manisatadilat.net iç ve dış cephe boya, asma tavan, ara bölme, kartonpiyer sektöründe uzman kadrosu ile bireysel ve kurumsal pazardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek, müşterilerimize en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmaktadır.Mekanlarınızın iç ve dış cephe tadilat,bakım,onarım,uygulamaları gibi ihtiyaçlarınızı profesyonel ekiple sorunsuz ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.
  
     İç mantolama, alçı sıva, saten astar, blok duvar, asma tavan, kartonpiyer, perdelik, alçı bölme, ve kemer oluşturma, ahşap boyama, cila, vernik,dolgu verniği,renkli vernikler, Avrupa cilaları, kapı ve pencere yağlı boyaları. Dış cephe boyaları,silikonlu dış cephe boyama, mantolama,strafor kaplama, perdahlama, dış cephe macunlama,pencere sütunları izolasyon bahçe duvarı boyama, bahçe çiti boyama. Dış cepheleriniz her çeşit ve her renkle, suya, neme dayanıklı boyalarla boyanır.

Manisa Venüs Tadilat, İç ve Dış Cephe her türlü boya uygulamaları, dekoratif ve efekt boya uygulamaları için hizmetinizde.

Manisa Venüs Grup, İç ve Dış Cephe boya uygulamalarında uzman kadrosuyla hizmetinizde. Firmamızdan 1. sınıf boya dahil malzemeli hizmet alabileceğiniz gibi, sadece işçilik hizmet talebinde de bulunabilirsiniz, garantili iş, uygun ödeme koşulları, geniş seçeneklerle hizmetinizdeyiz…


 

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.