alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Boya Badana Yapmanın Püf Noktaları

Evinizi kendiniz boyamaya karar verdiyseniz küçük ve basit önlemlerle boyayacağınız alanların dışına zarar vermeden işinizi bitirebilirsiniz.

Yağlı boya, boya işleri içinde ustalık isteyen işlerin başında gelir, boyanın inceltilmesi, boyanın zemine eşit dağılımı ve akıntıyı önleme yağlı boya yapmanın en önemli ayrıntılarıdır. Bunları öğrenip, göze alıp işe koyulduğunuzda yaptığınız işin dışındaki alanlara zarar vermeden yapmanız en önemli noktadır. Örneğin eski kapınızı boyayacaksınız, kapı kolları için mutlaka alüminyum folyo kullanın, kapıların duvarla birleştiği pervaz noktalarını kağıt bantla güvenceye alın.

Alüminyum folyoyu kapı kolları gibi muhafaza edilmesi gereken alanları kolayca kaplayıp korumanın dışında farklı alanlarda da kullanabilirsiniz, örneğin boya yaptığınız gereci bu yöntemle koruyarak, bu yöntemle defalarca kullanarak atılmasını önleyip çevreye ve ekonominize zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz.

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.