alo tadilat

0 (236) 234 13 44
Şık Dekorasyon ve Tasarım Örnekleri

Dünya üzerinde yaşayan insanların büyük bir bölümü ekonomik faktörlerin etkisiyle yaşam alanlarının darlığından şikâyetçi olmuşlardır. Pek çoğu, günün büyük bölümünü geçirdikleri evlerinde kendilerinin ruh haline doğrudan etki eden sıradanlığı değiştirme yoluna gidememektedirler. İşte ev dekorasyonu burada devreye girmelidir.

Evimize yapacağımız küçük dokunuşlar

                Birçoğunuz ekonomik gücünüz ’den dolayı yaşam alanlarınıza müdahale edemezsiniz. Oysaki yaşadığınız evlerin darlığı sizleri ürkütmemeli ya da zaten bu sıradan eve neden masraf edeyim düşüncesi sizi olumsuz olarak etkilememeli. Unutulmamalıdır ki; yorucu bir iş gününün ardından ailenizle birlikte güzel vakit geçirip dinleneceğiniz tek yer evinizdir. Ev dekorasyonu öncelikle çok fazla kullanmadığınız eşyaları portatif hale dönüştürmekle başlayın. Örneğin; dar bir mutfaktaki masa ve sandalyeler her zaman sıkıntı olmuştur bunları katlanabilir olanlarını tercih etmeniz ev hanımını çok mutlu edecektir. Oturma odası ve salonunuzda da aynı şekilde gömme dolaplar yaparak daha kullanışlı hale getirebilirsiniz ve elbette ki yer döşemesini koyu renk tercih etmeniz yine mutfakta olduğu gibi daha ergonomik eşyalar kullanmanız evinizi size daha farklı gösterecektir. Bunun yanı sıra aydınlatma sisteminiz ve duvar renk tercihlerinizde birbiriyle uyumlu olması evinize ferahlık sağlayacaktır. Aydınlatmanızı evinizin durumuna göre küçük abajurlarla veya uygun avizelerle sağlayabilirsiniz.

Mutluluk evinizde

                Aile bireylerinin yanı sıra evinizin görüntüsü de sizin ruh halinize olumlu ya da olumsuz etkiler sunabilir. İşte burada yapacağınız küçük dokunuşlar evinizin havasını olumlu hale getirip daha yaşanılır olmasını sağlar. Bütçenizi sarsmayacak alternatifler sunan firmaların desteğiyle zemin döşemesinden tutunda, aydınlatma ve küçük ev eşyalarının desteğiyle hem siz hem de aileniz daha mutlu, daha ferah bir evde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Manisa Tadilat Dekorasyon Boya Uygulama Komple Ev ve İşyeri Tadilatı Mutfak Tadilatı Yer ve Duvar Döşemeleri Yalıtım ve İzolasyon Çatı Yalıtımı Çatı Yapımı Teras İzolasyonu Sıcak Soğuk İzolasyon Oluk İzolasyonu ve Bakımı Çatı Çatı Tadilatı Çatı Yapımı Sandwich Panel Trapez Ahşap Çatı Çatı Onarımı ve Aktarımı Epoksi Uygulamaları Epoksi Zemin Kaplama Epoksi Boya Uygulamaları Poliüretan Zemin Kaplama Saha Betonu

Çözüm için buradayız

hemen ara : alo tadilat

0 (236) 234 13 44

Peker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / Manisa

Venüs Grup Manisa Tadilat Tüm Hakları Saklıdır.